KÜTÜPHANE

Abone Veri Tabanları

Koleksiyon Adı İÇERİK Bilgi Kampüs Dışı Erişim video
InCites - Benchmarking

Multidisipliner

InCites - Benchmarking Veritabanı

InCites, araştırma girdi ve çıktılarının ölçümü, güncel trendlerin takibi ve makalelerin, dergilerin, kurumların, kişilerin ve bölgelerin karşılaştırılması imkanını sunan, bütünleşik web tabanlı akademik platformdur. 


Kampüs Dışı Erişim
Incites ESI Essential Science Indicators Internet

Multidisipliner

Incites ESI Essential Science Indicators Internet Veritabanı

ESI Web of Science Core Collection'da en iyi performans gösteren araştırmaları belirlemenize yardımcı olan analitik bir araçtır.


Kampüs Dışı Erişim
Journal Citation Reports

Multidisipliner

Journal Citation Reports Veritabanı

InCites içindeki Journal Citation Reports , 80'den fazla ülke/bölgede 3.300'den fazla yayıncıdan yaklaşık 12.000 bilimsel ve teknik dergiden alınan alıntı verilerini ve konferans tutanaklarını kullanarak dergileri değerlendirmenize ve karşılaştırmanıza olanak tanır. Dergi Atıf Raporları, dergilerdeki atıf verilerinin tek kaynağıdır ve bilim, teknoloji ve sosyal bilimler alanlarındaki hemen hemen tüm uzmanlıkları içerir.


Kampüs Dışı Erişim
MEDLINE Complete

Dergi Veri Tabanı

MEDLINE Complete Veritabanı

PubMed veri tabanının dünya üzerindeki en kapsamlı tam metin derlemesi olan MEDLINE® Complete, en önde gelen tıp ve sağlık bilimleri dergilerinin birçoğunu gecikmesiz olarak erişiminize sunarak, tıp fakültelerindeki araştırmacılar için eşsiz bir araştırma deneyimi sunar.


Kampüs Dışı Erişim