KÜTÜPHANE

Gale - Cengage Learning | Covid-19 Koleksiyonu Erişime Açıldı

Gale Health and Wellness – Coronavirus

Güvenilir otoriteler tarafından özenle derlenen sağlık dergileri ile Gale Health and Wellness – CoronaVirüs, binlerce tam metin süreli yayına, referans çalışmalarına ve multimedya kaynaklarına erişim sunar. Her seviyedeki araştırmacılar için ideal olan bu koleksiyon, mevcut hastalık ve bozukluk bilgisinden alternatif tıp uygulamalarına kadar sağlıkla ilgili tüm konularda yetkili bilgiler sunmaktadır. Corona ve diğer tür virüsler hakkında kapsamlı araştırmaları inceleyebileceğiniz, her gün güncellenen bir veritabanıdır.

Erişim Adresi: https://go.gale.com/ps/dispBasicSearch.do?userGroupName=c19micro&prodId=HWRC

Şifre : open


Gale In Context: Global Issues – Pandemic Preparedness

Yüzbinlerce konu başlığı için birincil ve ikincil kaynakların bir arada olduğu, öğrenmeye yönelik bir veritabanıdır.
Gale In Context: Global Issues  küresel farkındalığı destekler ve öğrencilerin modern dünyanın en önemli meselelerini eleştirel olarak analiz etmelerini ve anlamalarını sağlayan küresel bir bakış açısı sunar.

Erişim Adresi: https://go.gale.com/ps/i.do?p=GIC&u=c19micro&id=GALE%7cCP3208520138&v=2.1&it=r&sid=GIC&password=open
Kullanıcı Videosu: http://support.gale.com/doc/suic-video1

Şifre : open


Gale In Context: Science – Viruses

Gale In Context: Science günümüzün en önemli yüzlerce bilim konusu hakkında bağlamsal bilgi sağlar ve sanal bilim öğretimini destekler.

Erişim Adresi: https://go.gale.com/ps/searchTopic?p=SCIC&u=c19micro&topicId=00000000MTPG&searchType=ts&sid=SCIC&password=open
Kullanıcı Videosu: http://support.gale.com/doc/suic-video1

Şifre : open


Gale eBooks: Coronavirus & Global Pandemics Collection

The Gale eBooks: Coronavirus & Global Pandemics Collection araştırmacıların küresel virüsleri, salgın hastalıkları, ve birçok sağlık konusunu daha iyi anlamalarına yardımcı olur.
Erişim Adresi: https://go.gale.com/ps/i.dop=GVRL&sw=w&u=c19micro2&v=2.1&subject=Corona+Virus+%26+Global+Pandemics&pg=BooksForSubject&it=static&sid=GVRL
Kullanıcı Videosu: https://support.gale.com/training/videos/gvrl

Şifre : open

gale