KÜTÜPHANE

BMJ OnExamination | 27 Temmuz 2020'ye Kadar Erişime Açılmıştır

bjm

BJM OnExamination, tıp ğrencilerinin TUS uzmanlık sınavında, okul müfredatında başarılı olmalarını amaçlayan sınav revizyon aracıdır.

BMJ OnExamination’da Neler Yapabilirsiniz:

• Soru Seçimi: Soruları konu, tür, zorluk ve anahtar kelimelere göre gözden geçirmek için kendi filtrelerinizi ayarlayabilirsiniz.

• Sınav Zekası: En alakalı revizyon konularına erişebilirsiniz.

• Sahte Testler: İlgili sahte testlerle kendinizi hazırlayabilirsiniz. Sınav gününüzü doğru format, zaman baskısı, soru sayısı ve konu yayılımı ile simüle edebilirsiniz.

• Temel Öğrenme Noktaları: Her soru kilit bir öğrenme noktasını test eder. Tamamladığınız her bir düzeltme oturumu bir özet ile sona erer.

• Soru Etiketleri: Etiket oluşturmak, soruları kolayca bulmanıza ve gözden geçirmenize yardımcı olur. Editörlerimiz tarafından etiketlenen önemli sorulara dikkat etmenizi öneririz.

• Revizyon Notları: Notlarınızı herhangi bir soru üzerine saklayabilir ve revizyon özetinizde gözden geçirebilirsiniz.

• Performans Geri Bildirimi ve Akran Karşılaştırması: Geçme olasılığınızı gösterir. Ayrıntılı performans grafikleri şu anda nasıl performans gösterdiğinizi gösterir ve sizi meslektaşlarınızla karşılaştırır.


 Tıp Fakültesi kurslarına 1-3. yıllar ve 4-5. yıllar olmak üzere iki erişim kanalı mevcuttur. Erişim için aşağıdaki adımları uygulayınız.

Adım 1: 

http://elibrary.istinye.edu.tr adresine giriş yaparak, “DENEME” menüsünde yer alan “BMJ OnExamination Medical Student Years 1 to 3” veya “BMJ OnExamination Medical Student Years 4 to 5” veritabanlarından birini seçiniz.

Adım 2:

“Choose Your Duration” alanında “1 Month”u seçerek, "Go to Secure Checkout" butonuna basınız.

Adım 3:

E-posta adresinizi ve diğer bilgilerinizi girdikten sonra "Discount Code" kısmına “Istinyetrial” yazıp "Apply" butonuna basınız.

Adım 4:

£15.00 tutarı bu kod ile £0 olarak görüntülenecektir. Continue to payment tuşuna basınca ödeme ekranında ödeme alınmayacağı bilgisi verilecektir: “Your order is free. No payment is required. Pay Now" butonuna basıp ilerleyiniz. Kurumsal anlaşmamız olması sebebiyle, bu işlemde sizden ödeme talep edilmeyecektir.

Adım 5:

5. adımı tamamladığınızda kaydınızı oluşturmuş olacaksınız. Kısa bir süre sonra e-posta adresinize onay maili gelecektir. Onay mailinden sonra BMJ OnExamination veritabanlarını kullanabilirsiniz.


Kampüs Dışı Erişim Linki: http://elibrary.istinye.edu.tr